Unikátní 5+1/2GS s výhledy na Pražský Hrad

Unikátní 5+1/2GS s výhledy na Pražský Hrad

Fakta

  • Staré město, Praha
  • 432 m2
  • Cena na vyžádání

Proč koupit?

  • Ikonická nemovitost v Praze
  • Výhledy na Pražský Hrad, Karlův Most i Vltavu
  • Mimořádné stavební provedení
Každé velkoměsto má své mimořádné ikonické nemovitosti, tato je jednoznačným skvostem v historické Praze - neopakovatelné výhledy na Pražský hrad, Karlův most, Malou Stranu a Vltavu, design architektky Báry Škorpilové.

Byt je zhotoven do stavu shell and core, kompletní doladění dle vizualizací proběhne dle přání nového majitele.
Dům byl situován jako klasicistní novostavba a vystavěn v letech 1847-1848 stavitelem Ant. Dandou podle předlohy Prof. Bernharda Gruebra, nyní kompletně zrekonstruován s citlivým zachováním původních prvků a adaptací pro nejvyšší nároky bydlení v dnešní době.
Jedná se o komorní projekt s pouze několika velkometrážními luxusními bytovými jednotkami a parkováním v domě.
Rezidence poskytuje tak nejvyšší úroveň bydlení nejen svou jedinečnou polohou a originální architekturou, ale i kvalitou stavebních prací.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Staré město
Praha
270 m2
Cena na vyžádání
více >
Nové Město
Praha
157 m2
Cena na vyžádání
více >
Smíchov
Praha
350 m2
Cena na vyžádání
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.