Rodinná vila Mnichovice

Rodinná vila Mnichovice

Fakta

  • Mnichovice, Mnichovice
  • 560 m2
  • 16.900.000 Kč

Proč koupit?

  • Rozlehlé rodinné sídlo s privátním wellness zázemím
  • Překrásný pozemek se vzrostlými stromy a maximálním soukromím
  • Žádaná lokalita dobře dostupná do Prahy (30min)
Architekturou moderní soudobá vila, prostorem a vybaveností sídlo.

Rodinná luxusní vila situovaná na konci slepé ulice v klidné půvabné rezidenční lokalitě přímo na kraji místního lesa a jen pár minut od náměstí městečka Mnichovice. Jednoznačně Vás zaujme svým umístěním do daného prostoru přírody a následně svojí všestranností pro Vaše potřeby.

Je velkorysá svým prostorem, který můžete využít, jak pro čilý, případně i vícegenerační rodinný život, drobné pracovní aktivity, ale i relaxaci. Jejím mimořádným prvkem je velký vyhřívaný bazén spolu se zázemím a fitness místností.

Nabízí 5 ložnic a 3 koupelny. Dům má praktické dispoziční řešení - v přízemí je velký obývací prostor s jídelnou, vstup na terasu, pokoj či hala, toaleta, prádelna. V patře jsou 4 ložnice a 3 koupelny. V separátním propojeném domě se nachází velký vyhřívaný bazén, zázemí, fitness místnost. V horním patře pak další místnost pro hosty s koupelnou.

Vytápění je na tepelné čerpadlo, vlastní čistička odpadních vod, vlastní studna, alarm, telefon, nízké náklady na provoz. Garáž pro 2 vozy. Poplatky cca 9000 Kč měsíčně.

Celková užitná plocha: 560m2, Obytná plocha: 320m2, Plocha zahrady: 3200m2
Cena: Kč 19.900.000 / € 799.600
Energetický štítek: C

Tereza Michalová

Realitní Broker
tereza.michalova@bhouse.cz
+420 777 650 865

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Nouzov
Unhošť
250 m2
13.900.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.