Půdní byt 4+kk s výhledem na Vítkov

Fakta

  • Žižkov, Praha
  • 110 m2
  • 11.981.000 Kč

Proč koupit?

  • Půdní byt ve výstavbě k dokončení na přání zákazníka
  • Možnost garážového stání
  • Nově zrekonstruovaný činžovní dům v klidné lokalitě starého Žižkova
Nabízíme půdní mezonetový byt 4kk s překrásný výhledem na Vítkov i Pražský hrad, jižní terasou a parkingem. Stropy jsou v části obývacího pokoje ponechány do výšky kopírující štít tj. dojem z prostoru je zde velice komfortní. V tuto chvíli je byt ve fázi výstavby, plánované dokončení duben 2018 tj. ideální k vytvoření interiéru přesně dle požadavků nového majitele. K bytu náleží navíc úložný prostor 7m2 v půdě, sklepní kóje a může být přikoupen parking v protější budově.
Jedná se o zajímavou kombinaci luxusního secesního bytového domu s novým výtahem umístěného v historické části Žižkově (jedna z nejstarších ulic s osobitým kouzlem) a interiéru s výjimečnými výhledy, který může být pojat velice moderně či originálně díky členitému půdnímu prostoru.
Žižkov je stále trochu neprávem opomíjená lokalita, přestože šarmem se vyrovná řadě jiným prestižnějším adresám. Tato lokalita (také nazývaná pražský Montmartre) je původem bohémská čtvrť plná nočního života, kaváren, barů, umělců a protože se rozkládá na vyvýšenině, jsou její ulice malebně úzké a strmé. Dostupnost do centra města je vynikající - pěšky nebo tramvají, občanská vybavenost, parky, sportoviště – vše v dosahu.
Kupující neplatí provizi; energetický štítek na vyžádání.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Žižkov
Praha
123 m2
12.979.000 Kč
více >
Žižkov
Praha
114 m2
10.623.000 Kč
více >
Vršovice
Praha
162 m2
9.990.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.