Pronájem bytu 3+kk v Trójské rezidenci

Pronájem bytu 3+kk v Trójské rezidenci

Fakta

  • Trója, Praha
  • 145 m2
  • 48.000 Kč/měsíc

Proč pronajmout?

  • Mimořádná lokalita pražské Tróji
  • Nově postavený dům dle požadavků kupujícího
  • Soukromí, výhledy, zahrada, terasa, parking
Luxusní mezonetový byt se zahrádkou (15 m2) v přízemí a 1. patře nově postavené rezidence, jež splňuje nároky na moderní bydlení pro náročné, v jedinečné lokalitě na kraji zástavby na hranici zeleně podél nábřeží Vltavy, pražské ZOO, Trojského zámečku a Botanické zahrady, v pěším dosahu parku Stromovka. Rezidence nabízí vyhřívaný venkovní bazén, podzemní parkování, vysoce kvalitní provedení a materiály, špičkové technické vybavení včetně programovatelného systému podlahového vytápění (v celém interiéru), prostorné sklepní kóje a výtah.Byt tvoří ve spodní úrovni 45 m2 velký obývací pokoj s jídelnou a plně vybaveným kuchyňským koutem, pracovna/komora, koupelna se sprchou a samostatné WC. Nahoře jsou 2 ložnice, koupelna a prádelní komora. Zahrádka je přístupná z obývacího pokoje a pracovny.Klimatizace, alarm, internetové a satelitní připojení, telefonní a datové zásuvky, domácí telefon, krb, bezpečnostní dveře, dřevěné podlahy v ložnicích, mramor, dlažba, vestavěné skříně, samostatné měření spotřeb energie. 2 parkovací stání v ceně. Autobusové a tramvajové spoje do centra, dobrá občanská vybavenost, školy, možnost sportovního vyžití. V dobré dostupnosti česko-německého Gymnázia Thomase Manna. Poplatky za domovní služby 5.000 Kč/měs. Zálohy na spotřebu energií 5.000 Kč měsíčně.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Trója
Praha
111 m2
41.000 Kč
více >
Vinohrady
Praha
116 m2
50.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.