Mezonetový byt 3+kk s komfortním prostorem

Fakta

  • Žižkov, Praha
  • 114 m2
  • 10.623.000 Kč

Proč koupit?

  • Byt ve fázi výstavby bude dokončen dle požadavků nového majitele
  • Otevřený prostor obývacího pokoje do výšky štítu
  • Terasa, parking, výhled
Nabízíme půdní mezonetový byt 3+ kk s výhledem, terasou a parkingem. Stropy jsou v části obývacího pokoje ponechány do výšky kopírující štít tj. dojem z prostoru je zde velice komfortní. V tuto chvíli je byt ve fázi výstavby, plánované dokončení duben 2018 tj. ideální k vytvoření interiéru přesně dle požadavků nového majitele. Orientace bytu je jih-sever, k dispozici je též venkovní komora umístěna ve vnitrobloku u domu (ideální pro uskladnění kol či jiného volnočasového vybavení).
Jedná se o zajímavou kombinaci luxusního secesního bytového domu s novým výtahem umístěného v historické části Žižkově (jedna z nejstarších ulic s osobitým kouzlem) a interiéru s pěknými výhledy, který může být pojat velice moderně či originálně díky členitému půdnímu prostoru.
Žižkov je stále trochu neprávem opomíjená lokalita, přestože šarmem se vyrovná řadě jiným prestižnějším adresám. Dostupnost do centra města je vynikající - pěšky nebo tramvají, občanská vybavenost, parky, sportoviště – vše v dosahu.
Kupující neplatí provizi; energetický štítek na vyžádání.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Žižkov
Praha
110 m2
11.981.000 Kč
více >
Vršovice
Praha
162 m2
9.990.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.