Mezonet 5+kk k rekonstrukci dle přání nového majitele v dokonalém secesním domě s výhledy

Fakta

  • Vršovice, Praha
  • 205 m2
  • 15.776.000 Kč

Proč koupit?

  • Velkometrážní půdní mezonet
  • Jižní terasa s výhledem na Prahu
  • K dispozici zajímavý projekt k rekonstrukci
Pokud hledáte půdní byt, ale nejste spokojeni s nabídkou na současném trhu, tento mezonet rozhodně nabízí prostor pro kreativitu. Umístěn v překrásném secesním domě z roku 1906, který na Vás dýchne s citem zrekonstruovanými historickými prvky, repasí či replikami původních dveří. Při vstupu do domu se cítíte jako při vstupu do paláce.

Mezonetový byt s terasou, který v tomto domě nabízíme, je určen k rekonstrukci. V obývacím prostoru je jako dominanta funkční krb, který lze zachovat, terasa s mimořádným výhledem je s obývacím pokojem propojena. Prostor je dvoupatrový, členitý, velice zajímavý jako celek. K bytu je možné přikoupení garáže.

Lokalita pomezí Vinohrad a Vršovic se stává velmi oblíbenou, jsou zde nedaleko Heroldovy sady a překrásná Grebovka. V okolí je vynikající občanská vybavenost i velice dobrá dostupnost dále do centra.
Kupující neplatí provizi; energetický štítek na vyžádání.

Monika Petrášová

Realitní Broker
monika.petrasova@bhouse.cz
+420 720 025 808

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Žižkov
Praha
123 m2
12.979.000 Kč
více >
Bubeneč
Praha
161 m2
18.837.000 Kč
více >
Staré Město
Praha
95 m2
15.950.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.