Atypický moderní byt ve vyjímečné lokalitě

Atypický moderní byt ve vyjímečné lokalitě

Fakta

  • Hlubočepy, Praha
  • 164 m2
  • 12.900.000 Kč

Proč koupit?

  • Interiér proveden v nejvyšším standardu
  • Unikátní výhledy na panorama Prahy
  • Vyhledávaná lokalita v těsné blízkosti Prokopského údolí
Atypický moderní byt je po celkové nákladné rekonstrukci, kdy důraz byl kladen na eleganci a detail. Výsledkem je kvalitně a nadčasově dokončený interiér, dále oceníte výhledy do zeleně a maximální soukromí.
Interiér bytu tvoří velkorysý obývací pokoj s kuchyní (49,6m2), tři ložnice (23,3m2, 20,1m2, 13,5m2), koupelna ve vysokém standardu, samostatná toaleta, technická místnost a chodba.
K bytu náleží dvě terasy s nenapodobitelnými výhledy na panorama Prahy. Hned pod okny domu máte Prokopské údolí, které přímo vybízí k aktivnímu trávení volného času, nerušený odpočinek Vám dodá soukromá zahrada.
Celková rekonstrukce byla provedená v jednotné linii, přičemž je zde viditelný rukopis zkušeného architekta. Podlahy jsou masivní dubové, dlažba Jura Gelb, litá stěrka. V prostorách zádveří a chodby vznikly v rámci důmyslné rekonstrukce prostorné úložné prostory, stěny jsou částečně pokryty dřevěným obkladem, mezi obývacím pokojem a zádveřím je atypická stěna s dalšími úložnými prostory a vestavěnými posuvnými dveřmi. Bezproblémové parkování zajišťují dvě parkovací místa v suterénu, o bezpečnost se stará 24h bezpečnostní agentura.
Jedná se tedy o velmi příjemné a komfortní bydlení ve vynikající lokalitě, konkrétně v bezprostřední blízkosti dvou chráněných přírodních parků, a to s kompletní občanskou vybaveností a vynikající dostupností, díky níž jste za dvacet minut v samém centru Prahy.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Bubeneč
Praha
114 m2
10.890.000 Kč
více >
Bubeneč
Praha
98 m2
11.990.000 Kč
více >
Bubeneč
Praha
98 m2
11.999.000 Kč
více >
Vršovice
Praha
131 m2
10.950.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.