Atypický moderní byt ve vyjímečné lokalitě

Atypický moderní byt ve vyjímečné lokalitě

Fakta

  • Hlubočepy, Praha
  • 164 m2
  • 12.900.000 Kč

Proč koupit?

  • Interiér proveden v nejvyšším standardu
  • Unikátní výhledy na panorama Prahy
  • Vyhledávaná lokalita v těsné blízkosti Prokopského údolí
Atypický moderní byt je po celkové nákladné rekonstrukci, kdy byl kladen důraz na luxus a detail. Pokud hledáte kvalitně, nadčasově dokončený interiér, oceníte výhledy do zeleně a maximální soukromí, pak by Vás tento byt měl rozhodně oslovit. Interiér tvoří velkorysý obývací pokoj s kuchyní (49,6m2), tři ložnice ( 23,3m2, 20,1m2, 13,5m2), koupelna ve vysokém standardu, samostatná toaleta, technická mistnost, chodba. K bytu náleží dvě terasy, které nabízí unikátní nenapodobitelné výhledy na panorama Prahy a Prokopské údolí, které se nachází přímo pod okny domu a vybízí k aktivnímu trávení volného času, stejně jako privátní zahrada. V prostorách zádveří a chodby vznikly v rámci důmyslné rekonstrukce velkorysé úložné prostory, stěny jsou částečně obloženy dřevěným obkladem, mezi obývacím pokojem a zádveřím je atypická stěna s dalšími úložnými prostory a vestavěnými posuvnými dveřmi. Celková rekonstrukce je provedená ve stejném duchu a jednotné linii - je zde jednoznačně čitelný rukopis zkušeného architektka. Podlahy jsou masivní dubové, dlažba Jura Gelb, litá stěrka. Bezproblémové parkování zajišťují dvě parkovací místa v suterénu, o bezpečnost se stará 24 h bezpečnostní agentura. Velmi příjemné, komfortní bydlení ve vynikající lokalitě, v bezprostřední blízkosti dvou chráněných přírodních parků, s kompletní občanskou vybaveností a vynikající dostupností, díky níž jste za dvacet minut v samém centru Prahy.

Kateřina Bačová

Realitní Broker
katerina.bacova@bhouse.cz
+420 602 163 909

BlueHOUSE je členem největší světové asociace realitních kanceláří s vlastní zahraniční inzercí. LeadingRE je protiváhou realitním franšízám.

  • Podobné
  • Moje shlédnuté
Praha
Bubeneč
114 m2
11.990.000 Kč
více >
Bubeneč
Praha
98 m2
11.990.000 Kč
více >
Vršovice
Praha
131 m2
10.950.000 Kč
více >

Poznejte realitní butik BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem a které rozšiřujeme o poznatky BEST PRACTISES, jež získáváme díky členství v prestižní asociaci Leading Real Estate Companies of the World. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme. Vycházíme z reálných potřeb kupujících, proto žádná klišé, ale pravdivě atraktivní příběh nemovitosti.