realitní bluehouse blog

"Nejlepší myšlenka ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že je všechno úplně jinak."

- Václav Havel -
Nové technologie jsou cool. Jak se ale nejrůznější inovace potkávají s realitním oborem, který je přeci jen klasikou? Mohou nové aplikace nahradit lidskou práci, ušetřit peníze a posunout nás k automatizovaným transakcím?
Proč se neřídit náladami mediálních titulků? Čeho se držet, abychom v roce 2019 činili ta správná rozhodnutí? Přinášíme pár doporučení, jak se orientovat na stále méně čitelném realitním trhu.
Pojďme se na realitní trh dívat více s nadhledem, doporučuje Dan Michal z realitního butiku BlueHOUSE. Buďme méně roztržití a bude nám veseleji. Naše chování bude najednou více racionální.
V jednoduchosti je krása, ale občas se v rámci našich realitních úvah vyplatí podívat se pod kůži pojmům, které rádi používáme, aniž bychom měli dostatek energie se nad nimi hlouběji zamýšlet.
Vyzkoušeli jsme si v praxi při jedné z našich realizací eklektický styl. Nebyli jsme přitom přehnaně odvážní, což je vpravdě asi logické tvrzení, protože daný styl by měl snést skoro všechno.

Prémiové příspěvky

Archiv blogu

Vyhledávání podle klíčových slov

Sledujte nás

Čtvrtletník realitního blogu

Fields marked with an * are required

Bhouse v Home&Garden TV

Tereza Michalová jako jediný český makléř provádí Prahou diváky amerického populárního pořadu LIVE HERE, BUY THIS.

Poznejte BlueHOUSE

Koncept BlueHOUSE odráží naše zkušenosti s realitním trhem, které jsme získali při transakcích s vlastním majetkem. Snažíme se nabízet výjimečnou kvalitu služeb na složitém českém realitním trhu. Naší vizitkou jsou nemovitosti, které prodáváme.